Konoha-world

Konoha-world twoja droga ninja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-08-15 10:06:20

Slayro

Władca i twórca

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 273
Punktów :   

Rinnegan

1 poziom:
Dzięki temu poziomowi możemy wchodzić w umysły ludzi, czytając z nich jaki ma być ich następny ruch. Da się tym oszukać, lecz trzeba w każdym poście pisać że nie myśli się o tym co trzeba zrobić, np. Myślę o niebieskich migdałkach a nie o walce xDD. Trzeba jednak patrzeć w oczy przeciwnika, jeżeli chce się to zrobić. Jedyne ciało które posiadamy to Ścieżka Boga. Ścieżka ta jest naszym głównym ciałem.

2 poziom:
Ten poziom również umożliwia nam czytanie w myślach, tutaj jednak nie da się już oszukać. Trzeba jednak patrzeć w oczy przeciwnika, jeżeli chce się to zrobić. Mamy dwa ciała: Ścieżka Boga i Ścieżka Zwierząt. Ścieżka Zwierząt jest odpowiedzialna za sumony, może przywołać: Kamereon (Kameleon), Koukakurui (Skorupiak), Mukade (Stonoga), Panda, Tori (Ptak), Ushi (Wół), Zoufuku (9-cio głowy pies, który może stać się dziewięcioma mniejszymi psami.).

3 poziom:
Dzięki temu możemy oczami ogłuszać przeciwników na 3 tury. Trzeba jednak patrzeć w oczy przeciwnika, jeżeli chce się to zrobić. Nie możemy jednak czytać w myślach. Nasza ciała to: Ścieżka Boga, Ścieżka Zwierząt, Ścieżka Ludzi i Ścieżka Piekła. Ścieżka Ludzi jest odpowiedzialna za wysysanie duszy z przeciwników. Musi przyłożyć rękę do głowy i wysysa duszę. Ścieżka Piekła potrafi uleczać a także wskrzeszać inne ciała albo innych ludzi.

4 poziom:
Dzięki temu poziomowi możemy zabijać przeciwników wzrokiem, trzeba jednak patrzeć w oczy. Mamy wszystkie ciała: Ścieżka Boga, Ścieżka Zwierząt, Ścieżka Ludzi, Ścieżka Piekła, Ścieżka Demonów i Ścieżka Głodnych Duchów. Ścieżka Demonów jest trochę dziwnym ciałem. Posiada on 4 twarze z każdej strony głowy reprezentujące inne uczucia. Sześć rąk i wielki ogon wyglądający jak szczypce. Ciało to potrafi wystrzeliwać swoją rękę jak pocisk. Co więcej, ręka wraca do właściciela. Ostatnie ciało (Ścieżka Głodnych Duchów) potrafi wchłaniać ataki przeciwników.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.16pdharbor.pun.pl www.dolinarozpusty.pun.pl www.eurotrucksite.pun.pl www.dawnofnarutov2.pun.pl www.java-jar.pun.pl